Jesteś w: Home » Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu » Pedagogika » Pedagogika - Zarządzanie i ekonomika oświaty
Szukaj w mieście
Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu » Pedagogika » Pedagogika - Zarządzanie i ekonomika oświaty

49-300 Brzeg, Opolskie
ul.Młynarska 12, Zobacz na mapie
Tel: (77) 416-00-70 lub (77) 454-02-02
Fax: (77) 416-00-70 wewnętrzny 20
WWW: http://www.wshe.edu.pl
Email: dziekanat@wshe.edu.pl

Nazwa kierunku Studia I stopnia Studia jednolite Studia II stopnia
Licencjackie Inżynierskie Magisterskie Magisterskie uzupełniające
S NW NZ S NW NZ S NW NZ S NW NZ
Pedagogika - Zarządzanie i ekonomika oświaty Pedagogika - Zarządzanie i ekonomika oświaty - Licencjackie stacjonarne Pedagogika - Zarządzanie i ekonomika oświaty - Licencjackie niestacjonarne zaoczne

Absolwent trzyletnich studiów o specjalności Zarządzanie i ekonomika oświaty posiada wiadomości na temat mechanizmów funkcjonowania placówek oświatowych, ich roli społecznej oraz otoczenia, w którym prowadzą swoją działalność.

W swej aktywności zawodowej potrafi integrować wiedzę teoretyczną z zakresu organizacji różnych zespołów ludzkich i grup społecznych oraz zarządzania tymi zespołami i grupami z praktycznymi aspektami tej wiedzy.

Umie praktycznie zastosować najnowocześniejsze zdobycze nauki w zakresie motywacji osób biorących udział w działalności takiej placówki.

Umie też wydobywać z kierowanych przez siebie pracowników, twórczą aktywność związaną ze wszystkimi aspektami ich funkcjonowania i koordynować ich działania.