Jesteś w: Home » Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu » Ekonomia » Ekonomika i zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem
Szukaj w mieście
Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu » Ekonomia » Ekonomika i zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem

49-300 Brzeg, Opolskie
ul.Młynarska 12, Zobacz na mapie
Tel: (77) 416-00-70 lub (77) 454-02-02
Fax: (77) 416-00-70 wewnętrzny 20
WWW: http://www.wshe.edu.pl
Email: dziekanat@wshe.edu.pl

Nazwa kierunku Studia I stopnia Studia jednolite Studia II stopnia
Licencjackie Inżynierskie Magisterskie Magisterskie uzupełniające
S NW NZ S NW NZ S NW NZ S NW NZ
Ekonomika i zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem Ekonomika i zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem - Licencjackie stacjonarne Ekonomika i zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem - Licencjackie niestacjonarne zaoczne

Absolwent trzyletnich studiów o specjalności Ekonomika i Zarządzanie Przedsiębiorstwem posiada m.in. wiedzę na temat przedsiębiorstwa, jako zespołu ludzi sprzężonego z zespołem środków produkcji.

Zna zależności występujące na tym tle, umie je ukierunkowywać dla potrzeb zwiększenia efektywności zarządzanego przez siebie przedsiębiorstwa bądź jego części.

Posiada podstawy wiedzy ekonomicznej oraz wiedzy z zakresu ekonomiki przedsiębiorstw. Zna zagadnienia związane z interpretacją zjawisk ekonomicznych i wskaźników je opisujących.

Potrafi integrować w swej działalności wiedzę teoretyczną, z zakresu organizacji różnych zespołów ludzkich oraz zarządzania tymi zespołami, z praktycznymi aspektami tej wiedzy.

Umie praktycznie zastosować najnowocześniejsze zdobycze nauki w zakresie motywacji osób biorących udział w działalności przedsiębiorstwa lub jego części i koordynować ich działania.

Z kierowanych przez siebie pracowników umie wydobywać twórczą aktywność związaną ze wszystkimi aspektami ich funkcjonowania w ramach przedsiębiorstwa.

Zna i potrafi zastosować najnowsze zdobycze techniki, w tym komputerowej, wspomagające procesy organizacyjno-kierownicze.